3. Calisia Triathlon[Dużo zdjęć, wyniki]

2021-08-29 13:11:14 red

29 sierpnia w Kaliszu odbyło się wielkie sportowe wydarzenie. Uczestnicy z Kalisza i całej Polski pływali, biegali i jeździli na rowerach w ramach 3. Calisia Triathlon.

fot. MW
fot. MW

Start i meta rywalizacji oraz przeważająca część atrakcji mały miejsce w sąsiedztwie Kaliskiego Parku Wodnego. Calisia Triathlon rozpoczął się o godz. 9:00. Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: 1/4 indywidualnie i w sztafecie oraz 1/8 indywidualnie.

W sztafecie siły połączyli także prezydenci Kalisza: wiceprezydent Grzegorz Kulawinek (pływanie), wiceprezydent Mateusz Podsadny (rower) i prezydent Krystian Kinastowski (bieg).

Wyniki:

1/4 Indywidualnie

mężczyźni:

1. TOCHOWICZ KASPER

2. KOŁACIŃSKI MICHAŁ

3. GRZYBEK ŁUKASZ

kobiety:

1. NOWAK ANIA

2. TARNAWA EWELINA

3. WODICZKO WERONIKA

 

1/4 Sztafeta:

1. WIELUŃSKA AKADEMIA TRIATHLONU (NOWAKOWSKI JAKUB, HOŁDA PIOTR, STANEK ŁUKASZ)

2. DZIKI Z AFRYKI (PRENTKA MAGDALENA, PRENTKI PAWEŁ, KRENCISZ MATEUSZ)

3. PRATT WHITNEY KALISZ (ANCZYKOWSKA KATARZYNA, BIELAWSKI ROBERT, ZĄBCZYŃSKI DAWID)

 

1/8 Indywidualnie

mężczyźni:

1. KAŹMIERCZAK MATEUSZ

2. KOSZAL KACPER

3. KOLAŃSKI MATEUSZ

kobiety:

1. KLIMAS PAULINA

2. MILOSZ MAGDA

3. BRUZGO MAGDALENA

 

Pełne wyniki TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ