Społeczne

29. finał WOŚP w Szkole Podstawowej w Strzałkowie

2021-02-03 15:00:00 Szkoła Podstawowa w Strzałkowie

29. finał WOŚP ze względu na pandemię, odbył się inaczej niż zwykle. Hasłem przewodnim tegorocznej akcji było „Finał z głową”.

SP w Strzałkowie
SP w Strzałkowie

Wolontariusze: Oliwia Jasińska (kl.8), Marcin Słopień (kl.8), Martyna Matysiak (kl.6), Nikola Osicka (kl.6) i Weronika Pietrzak (kl.6) zbierali pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Datki można było wrzucać do puszek ale również dokonując wpłaty, na specjalnie do tego celu przeznaczone eSkarbonki. Uczniowie, jak każdego roku zaangażowali się w zbiórkę, a finał przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Łączna kwota, która wpłynęła na konto WOŚP ze Szkoły Podstawowej w Strzałkowie to 2189,32 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą zbiórkę.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor –Anny Kruczkowskiej, która była głównym inicjatorem i gorąco zachęcała do wzięcia udziału w akcji, a w trakcie jej trwania nieustanie dopingowała nas słowami: „Dobro wraca!”

Gorące słowa wdzięczności dla wychowawców dzieci z klas młodszych - za „pękate puszeczki”- które otrzymaliśmy ze szkoły.

Wyrazy uznania dla wychowawców i uczniów klas starszych - za wpłaty na eSkarbonki i do „wosiowych puszek”.

Ogrom podziękowań dla wolontariuszy i rodzin naszych uczniów oraz wszystkich ludzi dobrej woli bez których zaangażowania, ta akcja nie miałaby sensu.

ZŁOTY MEDAL przyznajemy naszym rekordzistkom Martynce Matysiak i jej mamie - Pani Arlecie Matysiak, które od godziny 10.00 do 16.30 ( tylko z malutką przerwą na posiłek ) przemierzały Kalisz, zbierając pieniążki na ten szczytny cel. W ten sposób udało się im zgromadzić największą sumę.

Łączna kwota podzielona przez ilość uczniów naszej szkoły, to średnio 20 zł podarowane na WOŚP. Czekamy z niecierpliwością na kolejny, 30 już finał WOŚP wierząc, że i tym razem LUDZI DOBREGO SERCA nie zabraknie.

Samorząd Uczniowski (DP)

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ