Biznes

24. urodziny Leroy Merlin! Skorzystaj z wyjątkowych ofert!

2020-10-28 10:52:03 reklama@calisia.pl

Promocje, okazje i wielkie rabaty – tak wyglądają 24. urodziny Leroy Merlin! Już dziś skorzystaj m.in. z okazji -10 proc. na oświetlenie i elektronarzędzia.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Urodziny to czas dawania prezentów. W tym przypadku jednak to solenizant rozdaje upominki!

Leroy Merlin jest już w Polsce 24 lata. Z tej okazji przygotował szereg promocji i okazji dla swoich klientów. Już dziś kupisz swoją wymarzoną wkrętarkę czy upatrzony żyrandol nawet 10 procent taniej!

A to nie koniec wyjątkowych okazji! Bo w Leroy Merlin kupisz taniej meble, płytki, tapety, ekogroszek, wyposażenie kuchni i łazienek, ogrodzenia, narzędzia i wiele wiele innych.

Wszystkie promocje znajdziesz w urodzinowej gazetce – TUTAJ.

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.

Na przestrzeni lat firma rozwinęła się, wchodząc w skład rodzinnej grupy Association Familiale Mulliez (AFM), pioniera w dziedzinie wielkiej dystrybucji. W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono Przedsiębiorstwo ADEO. Obecnie ADEO to 32 przedsiębiorstwa obecne na czterech kontynentach, zatrudniające łącznie ponad 100 tys. pracowników.

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 67 sklepów. Misją Leroy Merlin jest ułatwianie klientom realizacji domów i ogrodów ich marzeń. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.

Leroy Merlin Polska obecna jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy www.leroymerlin.pl, w którego ofercie znajduje się ponad 63 tys. produktów do domu i ogrodu. Pod adresem www.leroymerlin.com dostępny jest serwis korporacyjny, natomiast dla osób zainteresowanych pracą dedykowana jest strona www.kariera.leroymerlin.pl. Leroy Merlin Polska jest również właścicielem internetowego serwisu www.oferia.pl, który pomaga w znalezieniu fachowców i wykonawców na rynku i serwisu wnętrzarskiego www.domzpomyslem.pl.

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ