Zdrowie

19 tysięcy osób już zaszczepiono w kaliskim szpitalu - „Nie marnując przy tym ani jednej dawki cennego medykamentu”

2021-04-12 18:30:00 red

Szczepienia to najważniejszy temat ostatnich dni i tygodni. Kaliski szpital pochwalił się, że do tej pory zaszczepił 19 tysięcy osób. W tym tygodniu ma być zaszczepione kolejne 3 tysiące.

fot. fb/szpital Kalisz
fot. fb/szpital Kalisz

- W kaliskim szpitalu na bieżąco szczepimy przeciwko COVID-19. Do końca minionego tygodnia wyczepiliśmy 19 tysięcy osób - nie marnując przy tym ani jednej dawki cennego medykamentu. Na ten tydzień mamy zaplanowane kolejne 3 tysiące szczepień. Do soboty powinniśmy mieć zatem listę 22 tysięcy osób zaszczepionych w kaliskim szpitalu – czytamy na profilu facebookowym Szpitala w Kaliszu.

 

#zmieniamysiędlaWas 💉💉💉W #szpitalKalisz na bieżąco szczepimy przeciwko COVID-19. Do końca minionego tygodnia...

Opublikowany przez Szpital Kalisz Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Wszelkie szczegóły dotyczące szczepień - m.in. terminy rejestracji, raporty o stanie wykonania szczepień lub lokalizacje placówek szczepiących znajdziemy na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ