Kultura

17 kwietnia - Koncert Witold Janiak Hamond Trio Online!

2021-04-12 08:30:00 Akcelerator Kultury Kalisz

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Koncert zespołu Witold Janiak Hamond Trio, transmitowany Online już 17. kwietnia! O godz. 19.00 każdy Z Was będzie mógł uczestniczyć w tym ekscytującym wydarzeniu!

Akcelerator Kultury
Akcelerator Kultury

Koncert sponsorowany przez firmę ADECON sp z o.o.

Ze względu na obostrzenia koncert dostępny On-Line w dniu 17 kwietnia br. o godz 19.00 na FB Akceleratora Kultury.

Witold Janiak Hamond Trio

w składzie:

Witold Janiak hamond

Błażej Ludwiczuk gitara

Mirosław Skowroński perkusja

Witold Janiak - Pianista, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat Grand Prix Bielskiej Zadymki Jazzowej i Krokus Jazz Festival. Dwukrotny laureat nagrody „Oscar Jazzowy” Stowarzyszenia Melomani. Wydał sześć autorskich płyt. Regularnie koncertuje w kraju i zagranicą. Jest wykładowcą fortepianu, harmonii jazzowej i improwizacji w Zakładzie Jazzu Akademii Muzycznej w Łodzi. Dokonał licznych nagrań radiowych i telewizyjnych. Jest autorem muzyki do musicalu „Dlaczego Maciek nie poszedł do nieba” łączącej elementy jazzu i muzyki ludowej.

Błażej Ludwiczuk - student czwartego roku Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary jazzowej Rafala Sarneckiego. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym Łodzi biorąc udzial w projektach muzycznych. Bardzo obiecujący młody gitarzysta, z łatwością odnajdujący się w różnych jazzowych nurtach.

Mirosław Skowroński - Absolwent Akademii Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach. Wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Pedagogiczno - Artystycznego w Kaliszu, nauczyciel perkusji Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H. Melcera w Kaliszu. Kształcił swoje umiejętności pod okiem takich wykładowców jak Skip Haden, dr Adam Buczek, Zbigniew Lewandowski, prof. Krzysztof Przybyłowicz, dr Grzegorz Nagórski czy Marcin Jahr.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1093741147813789/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ