Społeczne

16-letnia Oliwia z Kalisza odnaleziona przez policję!

2021-04-07 13:00:00 BK

16-letnia Oliwia z Kalisza, wyszła z domu 5 kwietnia i do 7 kwietnia nie było z nią kontaktu. Rodzina prosiła o pomoc w poszukiwaniach. Powiadomiona została Komenda Miejska Policji w Kaliszu. Dziś dziewczyna została odnaleziona przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji.

zdjęcie ilustracyjne BK
zdjęcie ilustracyjne BK
Oliwia wyszła z domu w poniedziałek rano. Nie miała przy sobie dokumentów, telefonu ani leków, które musi systematycznie przyjmować ze względu na chorobę. Jej zdrowiu i życiu zagrażało niebezpieczeństwo. Rodzina poprosiła mieszkańców oraz policję o pomoc w poszukiwaniach.
 
7 kwietnia Oliwia odnalazła się całą i zdrowa na terenie Kalisza. Zauważyli ją funkcjonariusze Wydziały Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
 
- Kaliszanka odnalazła się dzisiaj, cała i zdrowa. Odnaleźli ją na terenie Kalisza policjanci Wydziału Prewencji - informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
 
 
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ