14 maja zapraszamy na Biznes Mix Open! Wstęp wolny!

2022-04-11 21:45:52 redakcja@calisia.pl

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Wiosenne ożywienie nadciąga. Po zimie, po ciężkich doświadczeniach pandemii, kaliszanie potrzebują świeżych wydarzeń, które wniosą pozytywną energię. Już 14 maja 2022 w Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej odbędzie się otwarty dla wszystkich Biznes Mix Open, czyli rodzaj wystawy i miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców z mieszkańcami miasta i regionu. Znakomita okazja, żeby poznać rozmaite produkty i usługi, ale także często samych przedsiębiorców.

Biznes Mix Open - zapraszamy wszystkich Mieszkańców Kalisza i okolic!
Biznes Mix Open - zapraszamy wszystkich Mieszkańców Kalisza i okolic!

Calisia.pl we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości od lat organizuje spotkania dla przedsiębiorców Biznes Mix. Tym razem organizatorzy wpadli na pomysł idący jeszcze dalej: wystawa lokalnych przedsiębiorców adresowana dla mieszkańców Kalisza. Już 14 maja w Hali Sportowej na Łódzkiej odbędzie się Biznes Mix Open wszyscy kaliszanie  są zaproszeni! Wstęp wolny!

Do inicjatywy ożywienia społeczności lokalnej dołączyła Giełda Kaliska, która została Partnerem Wydarzenia.

Na 50 stoiskach będzie można obejrzeć różnorodne produkty, poznać przedsiębiorców, skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowanych przez wystawców szczególnie na ten dzień. Oczywiście będzie tez można porozmawiać o pracy - niektóre z firm mają w tym zakresie potrzeby, albo po prostu będzie można poznać i porozmawiać z ludźmi, którzy te lokalne firmy tworzą. Będziemy publikować na bieżąco informacje o tym, jakie niezwykłe oferty czekają na odwiedzających.  Rezerwacje stoisk odbywają się online na stronie dedykowanej wydarzeniu mix.calisia.pl

Patronem medialnym wydarzenia w Hali Sportowej zostało Radio Eska.

Już dziś wiadomo, że w sobotę 14 maja zobaczymy między innymi przedstawicieli firm:

Na odwiedzających 14 maja Halę Sportową czeka wiele atrakcji oraz  świetnie prowadzona konferansjerka.

Prawie każda z firm będzie miała coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Więcej szczegółów już niebawem.

Przewidujemy, że w ciągu dnia przez Hale Sportową przewinie się około 3 - 5 tysięcy osób z Kalisza i regionu.

W trakcie wydarzenia, ze sceny przeprowadzone będą prezentacje związane ze szczególnie rozwojowymi dziedzinami - będzie coś o samochodach elektrycznych, o eksplodującym biznesie konopnym, nowoczesnych materiałach budowlanych - jednym słowem dla każdego coś miłego. Szczegółowy program dnia opublikujemy już niebawem.

Prowadzisz firmę i chcesz zaprezentować swoją ofertę lub usługi? 

Zachęcamy do wykupienia stoiska dla swojej firmy - to bardzo proste - wystarczy wejść na stronę mix.calisia.pl i wykupić stoisko tak, jak w sklepie internetowym. Więcej informacji pod nr tel. 604404284. 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ