Biznes

14 maja ożywiamy Kalisz i zapraszamy na Biznes Mix Open! Wstęp wolny!

2022-04-11 21:45:52 redakcja@calisia.pl

Wiosenne ożywienie nadciąga. Po zimie, po ciężkich doświadczeniach pandemii, kaliszanie potrzebują świeżych wydarzeń, które wniosą pozytywną energię. Już 14 maja 2022 w Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej odbędzie się otwarty dla wszystkich Biznes Mix Open, czyli rodzaj wystawy i miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców z mieszkańcami miasta i regionu. Znakomita okazja, żeby poznać rozmaite produkty i usługi, ale także często samych przedsiębiorców.

Biznes Mix OPEN  - ZAPRASZAMY!
Biznes Mix OPEN - ZAPRASZAMY!

Calisia.pl we współpracy z Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości od lat organizuje spotkania dla przedsiębiorców Biznes Mix. Tym razem organizatorzy wpadli na pomysł idący jeszcze dalej: wystawa lokalnych przedsiębiorców adresowana dla mieszkańców Kalisza. Już 14 maja w Hali Sportowej na Łódzkiej odbędzie się Biznes Mix Open wszyscy kaliszanie  są zaproszeni!

Wstęp wolny!

Do inicjatywy ożywienia społeczności lokalnej dołączyła Giełda Kaliska, która została Partnerem Wydarzenia.

Na 50 stoiskach będzie można obejrzeć różnorodne produkty, poznać przedsiębiorców, skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowanych przez wystawców szczególnie na ten dzień. Oczywiście będzie tez można porozmawiać o pracy - niektóre z firm mają w tym zakresie potrzeby, albo po prostu będzie można poznać i porozmawiać z ludźmi, którzy te lokalne firmy tworzą. Będziemy publikować na bieżąco informacje o tym, jakie niezwykłe oferty czekają na odwiedzających.  Rezerwacje stoisk odbywają się online na stronie dedykowanej wydarzeniu mix.calisia.pl

Patronem medialnym wydarzenia w Hali Sportowej zostało Radio Eska.

Już dziś wiadomo, że w sobotę 14 maja zobaczymy między innymi przedstawicieli firm:

 

Na odwiedzających 14 maja Halę Sportową czeka wiele atrakcji oraz  świetnie prowadzona konferansjerka.

Prawie każda z firm będzie miała coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Więcej szczegółów już niebawem.

Przewidujemy, że w ciągu dnia przez Halę Sportową przewinie się około 3 - 5 tysięcy osób z Kalisza i regionu.

W trakcie wydarzenia, ze sceny przeprowadzone będą prezentacje związane ze szczególnie rozwojowymi dziedzinami - będzie coś o samochodach elektrycznych, o eksplodującym biznesie konopnym, nowoczesnych materiałach budowlanych - jednym słowem dla każdego coś miłego. Szczegółowy program dnia opublikujemy już niebawem.

Prowadzisz firmę i chcesz zaprezentować swoją ofertę lub usługi? 

Zachęcamy do wykupienia stoiska dla swojej firmy - to bardzo proste - wystarczy wejść na stronę mix.calisia.pl i wykupić stoisko tak, jak w sklepie internetowym. Więcej informacji pod nr telefonu 604404284 i mailem jacek@calisia.pl 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować