Wyniki zawodników Prosny Kalisz

2011-04-05 17:50:15 Redakcja Calisia.pl

W dniach 1-3.04.2011r. w Rydzynie odbywały się Mistrzostwa Ziem Zachodnich Juniorów w kickboxingu. Zawody te odbyły się w formułach semi-contact i light-contact i były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski do których kwalifikowało się 2 najlepszych zawodników. W zawodach udział brali kaliscy kickboxerzy z Prosny Kalisz.

Prosna Kalisz
Prosna Kalisz
Podopieczni trenera Jerzego Radomskiego osiągneli następujące wyniki:
Light-contact:
1 miejsce Klucznik Nikoletta -55kg (Awans do MP)
2 miejsce Jasiak Michał 63kg (Awans do MP)
2 miejsce Mallad Mikołaj 79kg (Awans do MP)
5-8 miejsce Kaczor Tomasz 69kg, Kurdyk Adrian -69kg, Konieczny Konrad -74kg
9 -16 miejsce Drzewiecki Przemysław 57kg
Semi-contact :
1 miejsce Klucznik Nikoletta 55kg (Awans do MP)
3 miejsce Mallad Mikołaj 79kg (rezerwowy na MP)
3 miejsce Drzewiecki Przemysław 57kg (rezerwowy na MP)
5-8 miejsce Konieczny Konrad 74kg, Kaczor Tomasz – 69kg,
9- 16 miejsce Kurdyk Adrian
Mistrzostwa Polski odbędą się w Lesznie 20-22.05.2011r .

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ